Lazer kesim hızlı ve verimli
AYSA DEMİR makineleri ile lazer ışını kesimi hız, iş/zaman oranı ve verimlilik açısından geleneksel kesim sistemlerinden daha üstün performansa sahiptir. Günümüzde lazer kesim eskisinden çok daha kolay ve hızlı yapılabilmekte olup çok çeşitli uygulamalarda ve endüstrilerde kullanılmaktadır.  Tüm uygulamalarda ve endüstrilerde lazer makineleri temiz, hızlı yüksek kalite lazer kesim sağlamaktadır.

 Lazer makineleri esnek şekilde kullanılabilir
AYSA DEMİR'in lazer kesim makinesi çeşitli uygulama ihtiyaçlarına göre çok kolay şekilde uyarlanabilir. Lazer ışınıyla bireysel parti ürünler seri üretimler kadar kolay ve ekonomik şekilde kesilebilir; küçük malzemeler büyük malzemelerle aynı şekilde lazer kesime uygundur.

 Azami hassasiyet
AYSA DEMİR lazer kesim makineleri, asıl şablon döndürülse, büyütülse veya değişikliğe uğrasa bile kayıt işaretlerini algılayan ve lazerin konumunu azami hassasiyette otomatik olarak kontrol eden entegre kamera ile donatılmıştır.

 Güvenli süreç
Lazer kesim esnasında malzemeyi hizalamaya veya sabitlemeye gerek yoktur. Kullanıcılar asla açık ve hareketli parçalarla temas etmez. Özetle: AYSA DEMİR lazer kesim makinesini kullanmak CD oynatıcısı veya mikrodalga fırın kullanmak kadar güvenli. Ayrıca en sıkı güvenlik standartlarını karşıladığını söylemeye gerek yok.

E-KATALOĞ İÇİN TIKLAYIN

İletişim Formu

HİZMETLERİMİZ